Контакти

Ласкаво просимо! Арт-студія “Традиції Часів”
завжди готова допомогти Вам і створити для Вас щось неповторне і прекрасне

Ми працюємо по всьому світу і завжди на зв’язку. Просто заповніть форму зворотного зв’язку, і ми з Вами зв’яжемося.

Зв’яжіться зі мною

Не можете чекати? Напишіть нам у соціальних мережах і месенджерах, і ми відразу ж відповімо!

Головний офіс

Україна, м. Київ, Печерський р-н,

Premier Hotel Rus

пн-пт 10:00-19:00

Україна – країна з унікальною історією. Адже за однією з версій, навіть герб України – це Монограма князя Володимира, яку він передавав у спадок. В українській культурі існує безліч традицій, пов’язаних із геральдичними символами та мистецтвом, які дійшли до наших днів. І сьогодні весь накопичений досвід попередніх поколінь допомагає створювати унікальні символи, які відображають багату історію і характер українського народу. Ми можемо створити для Вас родовий або корпоративний герб, монограму, логотип і дизайн, який збереже неповторні традиційні мотиви для наступних поколінь і покаже всьому світу багатство української культури.

Представництва в інших країнах

Варшава (Польща)

У польській історії було багато періодів розквіту культури, серед яких і створення особистих символів. До того ж польська геральдика має багато особливостей і заслуговує на окрему увагу. І сьогодні вона відіграє важливу роль не лише в сім’ї, а й у бізнесі. Створення геральдичних символів для компаній чи свого роду – це повага до свого коріння та минулого країни.

Лондон (Великоританія)

Сполучене Королівство – одна з останніх монархій на планеті, де все ще існують титули, лицарство та аристократія. Тому до геральдичних символів проявляється особливе ставлення. При цьому англійське суспільство краще за інших розуміється на тонкощах геральдичних правил і традицій, адже власний герб, монограма або емблема в даній країні – це не тільки символ престижу і високого становища в суспільстві, а й часом обов’язковий атрибут людини, яка досягла успіхів. У Traditions of Times знають про тонкощі англійської геральдики та культури, а також вміють використовувати їх для більш успішного просування компаній, брендингу та дизайну.

Монте-Карло (Монако)

Князівство Монако невеликого розміру, але великого значення. Завдяки сформованим традиціям, герб або інший особистий символ у цій країні – престижний подарунок королівського рівня. Однак стати володарем символу свого роду можна не тільки за указом Його Світлішої Високості! У нас Ви можете створити унікальні символи для Вашої сім’ї та компанії: герб, монограму, емблему, логотип тощо. Для цього достатньо лише бажання.

Марбелья (Іспанія)

Це один із центрів, де зародилася геральдика в Середні віки. Незважаючи на те, що сьогодні Король Іспанії не відіграє великої політичної ролі, Іспанія залишається монархією, в якій родові герби мають особливий вигляд і композицію, а також можуть передаватися у спадок по материнській лінії. За тисячі років розвитку країни з’явилися унікальні традиційні візерунки, символи, кольори, які стали невід’ємною частиною культури. Це дає змогу створити логотип і фірмовий стиль, який говоритиме з аудиторією на підсвідомому рівні.

Лугано (Швейцарія)

Відомо, що в Швейцарії приголомшлива природа, смачний шоколад, найточніші годинники і дуже надійні банки. Але також у Швейцарії кожен житель дбає про збереження культури країни і традицій своєї родини. А передати свої досягнення, ідеї, світогляд допоможе геральдика. Адже геральдичні символи об’єднують, надихають і висловлюють найщиріші почуття. Герб, монограма, емблема чи навіть логотип – це унікальний спосіб комунікації між людьми. І неважливо, це родичі чи ділові партнери.

Дубай (ОАЕ)

ОАЕ – це мультикультурна країна, де можна зустріти традиції та звичаї практично з будь-якої частини світу. До того ж ОАЕ прагне в майбутнє, вкладає ресурси в розвиток технологій і поліпшення життя. Але одна з головних цінностей, яка об’єднує всіх жителів Еміратів, – це збереження сім’ї. Саме в цій країні створення родового символу актуальне як ніколи. Завдяки унікальності мультикультурного простору, символи можуть гармонійно поєднувати в собі традиційні національні та культурні мотиви разом із сучасним, футуристичним стилем.