Акварель ручна графіка

Преміальна техніка з неповторною палітрою

Виразна стилістика та унікальні переходи кольорів підкреслять оригінальність та неповторність стилю в ілюстраціях, логотипі, портреті.

За допомогою цифрових макетів, акварельну ілюстрацію або логотип можна використовувати як для оформлення веб-ресурсів, так і для створення сувенірної продукції. Найкраще акварельна графіка виглядає на текстильних виробах і в поліграфії: футболки, сумки, толстовки, листівки, сертифікати, візитки, обкладинки та багато іншого. Такий логотип привертає увагу своєю вишуканістю та незвичайними градієнтами, які можна отримати лише у ручній техніці.

Можливе комбінування акварельної графіки з іншими техніками виконання: додавання ефектів або істотніших змін. Кінцевий результат поєднує в собі всю різноманітність художніх прийомів ручних та цифрових технік.

При виборі даної техніки Ви можете отримати оригінал макети у форматах: JPG, PNG, PDF, TIFF, AI, PSD та інших форматах за запитом. Також Ви можете отримати оригінал зображення – намальований вручну логотип або ілюстрацію, які можна оформити як картину.