Дизайн макети, фірмова поліграфія

Продуманий дизайн, який розкриває ідею корпоративного стилю

Розробка сувенірної та рекламної продукції відіграє дуже велику роль у просуванні компанії. Адже стильний дизайн не тільки привертає увагу і підвищує довіру аудиторії, а й здатний розповісти більше про саму компанію, її переваги та особливості. Наша арт-студія займається створенням дизайну будь-якої друкованої продукції, канцелярії, аксесуарів, одягу та багато чого іншого. Ми робимо акцент на унікальності та продуманості дизайну, а в процесі роботи не використовуємо жодних шаблонів. Якщо Ви цінуєте свою оригінальність і хочете її підкреслити, то Ви знайшли потрібних людей!У нас Ви можете замовити дизайн наступних категорій:


• Веб-дизайн та оформлення соціальних мереж: фото профілю, іконки, водяні знаки, банери та інше;
• Макети рекламної продукції: буклети, каталоги, візитки, афіші, флаєри, рекламні банери.
• Дизайн поліграфії та канцелярії: корпоративні календарі, блокноти, ручки, наклейки, папки для документів, конверти;
• Оформлення упаковок, етикеток, бирок;
• Дизайн сертифікатів, нагород, дипломів, подяк;
• Макети значків, одягу та аксесуарів для корпоративного використання.На додаток ми підготуємо візуалізацію майбутніх виробів і оптимізуємо комплект макетів для комфортного використання.

Замовляючи дизайн макети, Ви отримаєте їх оригінали у форматах: JPG, PNG, PDF, TIFF, AI, PSD, CDR, EPS, SVG та інших форматах на запит. Також ми можемо допомогти з друком та виготовленням брендованих виробів та сувенірної продукції. Для уточнення інформації заповніть форму нижче.

modal image
modal image