Еліт
категорія

Всі елементи в Гербі Еліт категорії взаємодіють на найтоншому рівні, переплітаючись за змістом та геральдичним значенням, розкривають цілу історію, уособлюють армігерів, містять послання сучасним та майбутнім поколінням.

Фамільні та особисті герби

Герб категорії Еліт – більше ніж геральдичний символ. Це шедевр традиційної геральдики та образотворчого мистецтва. Складна композиція з безлічі взаємозалежних елементів таїть у собі величезну кількість інформації, зв’язок минулого, сьогодення та майбутнього. Накопичений досвід попередніх поколінь, інформація про походження прізвища, Ваш характер та досягнення, духовні та моральні підвалини та послання нащадкам – все це тісно переплітається в одному Гербі, опрацьованому до найменших подробиць.
Такий винятковий результат досягається завдяки особливій технології створення символу: у розробці бере участь кілька команд вузьких спеціалістів найвищого рівня. Під керівництвом головного геральдиста проводяться генеалогічні, етнографічні та історичні дослідження Вашого походження та походження Вашої родини. Крім цього, аналізуються сімейні традиції, цінності, досягнення та кожна грань видатної Особистості. На підставі результатів досліджень та Ваших побажань складається багаторівнева композиція, в якій фігури, володіючи декількома значеннями, доповнюють одна одну і уособлюють гармонійність людини. Кожен елемент отриманої композиції опрацьовується та промальовується командою професіоналів під керівництвом головного художника, а потім переводиться в електронний формат, де відбувається кінцеве доопрацювання Герба.
Підсумком цієї кропіткої праці постає шедевр, що вражає своєю деталізацією та красою. Такий символ займе почесне місце у світовій геральдиці, наділяючи Армігера та весь його Рід заслуженим престижем та загальновизнаним статусом.
Закріпити місце в історії також дозволить комплект цифрових макетів Герба, повний семантичний опис символу на фірмовому бланку та в електронному форматі, а також витончена картина, написана від руки талановитими митцями в одній із кількох технік на вибір. Герб Еліт категорії є авторським проектом Геральдичної майстерні “Відновлення імператорської геральдики”.


Корпоративні герби

Корпоративний Герб презентує Вашу компанію, Вашу справу у найкращих традиціях класичної світової геральдики. Логотип мовою геральдики розповість про історію, досягнення та філософію компанії, про її унікальну місію, моральні цінності, традиції та впевнене прагнення до успішного розвитку, підкорення нових бізнес-вершин.
Ретельна технологія з використанням максимальної кількості елементів герба, висока майстерність художника, масштабна гербова композиція, неповторний зовнішній вигляд і лаконізм дизайну, глибокий сенс гербових елементів.


Результат робіт:

1. Оригінал зображення: картина – шедевр образотворчого мистецтва. Техніка виконання на вибір Замовника: акварель, туш/перо, фольгування, масло/полотно, гуаш-темпера.
2. Зображення герба у контурному та кольоровому виконанні в електронній версії. Векторний оригінал макет + растрові формати: JPEG, TIFF, CDR, Ai, EPS, PNG. Цей пакет гарантує адаптивність зображення для широкого застосування.
3. Повний семантичний та стилістичний опис герба в електронному текстовому документі, а також оформлений на фірмовому бланку.
4. Карта клієнта Геральдичної Майстерні з індивідуальними бонусними програмами, дизайн – проект із застосування, прорахунки виробів, програми лояльності, подарунки.
5. Фамільна печатка виконана вручну досвідченим ювеліром на підставі індивідуального проекту, вкрита золотом, з відбитком Вашого Герба.


1 - Геральдичний щит; 2 - Шолом; 3 - Намет; 4 - Нашлемник; шоломовий клейнод; 5 - Бурелет; 6 - Девізна стрічка; 7 - Iндивідуально підібрані символи; 8 - Підніжжя; 9 - Щитотримачі

modal image
modal image