Преміум
категорія

Складна композиція Герба Преміум категорії доповнюється детальним опрацюванням, виконаним вручну професійними художниками.

Фамільні та особисті герби

Герб Преміум категорії збагачений додатковими фігурами та елементами, що розкривають багатогранність характеру та тонкощі внутрішнього світу. У цьому геральдичному символі поєднується величезна кількість багатовікових традицій, що дозволяє створити унікальний історичний витвір. Завдяки ускладненій та багаторівневій композиції, у Гербі Преміум категорії відображені основоположні духовні поняття та світогляд не лише Ваші особисто, а й членів Вашої родини, Ваших предків. Це скарбниця традицій та цінностей, символ єднання накопиченого досвіду та здобутків попередніх поколінь.
Складна композиція Герба Преміум категорії доповнюється детальним опрацюванням, виконаним вручну професійними художниками. Це надає геральдичному символу величезного культурного, естетичного та історичного значення, показуючи витонченість Вашого смаку та вишуканість.
Кількість застосованих символів у гербі дозволяє торкнутися безліч аспектів життя, розкрити особливість, індивідуальність, унікальність Вас та Вашої родини.


Корпоративні герби

Це герб – витвір мистецтва, присвячений Вашому бізнесу! З гідністю будете розповідати про нього своїм теперішнім та майбутнім партнерам, клієнтам, інвесторам! Він розкриє філософію Вашої справи за допомогою геральдики найточніше і повною мірою. Герб Преміум категорії – більш насичений, з глибшою композицією та докладнішою промальовкою.


Результат робіт:

1. Зображення герба у контурному та кольоровому виконанні в електронній версії. Векторний оригінал макет + растрові формати: JPEG, TIFF, CDR, Ai, EPS, PNG. Цей пакет гарантує адаптивність зображення для широкого застосування.
2. Розширений семантичний та стилістичний опис герба в електронному текстовому документі, а також оформлений на фірмовому бланку.
3. Особливі бонуси від геральдичної майстерні: дизайн – проект із застосування, безкоштовний розрахунок виробу, знижки на виготовлення виробів із гербом.
4. Картина, виконана професійними художниками в техніці – акварель, розміром 70/80 см, оформлена в багет-раму, паспорту, музейне скло.


Вартість фамільного та особистого гербів:
від 6 000 €

Вартість корпоративного герба:
від 24 000 €

1 - Геральдичний щит; 2 - Шолом; 3 - Намет; 4 - Нашлемник; шоломовий клейнод; 5 - Бурелет; 6 - Девізна стрічка; 7 - Iндивідуально підібрані символи; 8 - Підніжжя; 9 - Щитотримачі