Стандарт
Категорія

Композиція герба стримана, лаконічна, але водночас індивідуальна та неповторна.

Фамільні та особисті герби

Герб Стандарт категорії містить набір усіх обов’язкових геральдичних атрибутів. Створений згідно з правилами геральдики, цей особливий знак містить основну інформацію про Вас, про Вашу сім’ю. Такий Герб – початок нової історії, династії. Це уособлення філософії та напутності, що підкреслює неординарність думок, які передаються з покоління до покоління.
Герб Стандарт категорії має закінчену композицію, розроблену враховуючи Вашу особистість та побажання. Кожен елемент опрацьовується вручну і відповідає традиціям створення Гербів, що склалися історично. Кінцевий результат є лаконічним і цілісним відображенням найважливіших аспектів життя.
Такий Герб має великий потенціал для використання у всіх сферах: від побуту до бізнесу. Завдяки різним цифровим макетам символ може бути нанесений або виготовлений з будь-якого матеріалу і в будь-якому масштабі. Крім цього, до Герба Стандарт категорії додається опис композиції. Тлумачення ролі та значення кожного елемента символу дозволяє побачити закладене послання та прихований сенс Герба.


Корпоративні герби

Герб компанії – креативна основа фірмового стилю, ефективний початок розвитку успішного бренду!
Лаконічно завершена композиція. Оригінальний фірмовий знак, з мінімальним набором обов’язкових геральдичних елементів, що підкреслюють індивідуальність, особливість та сильні сторони компанії.


Результат робіт:

1. Зображення герба у контурному та кольоровому виконанні в електронній версії. Векторний оригінал макет + растрові формати: JPEG, TIFF, CDR, Ai, EPS, PNG. Цей пакет гарантує адаптивність зображення для широкого застосування.
2. Семантичний та стилістичний опис герба в електронному текстовому документі. За бажанням, оформлення на спеціальному фірмовому бланку.


1 - Геральдичний щит; 2 - Шолом; 3 - Намет; 4 - Нашлемник, шоломовий клейнод; 5 - Бурелет; 6 - Девізна стрічка; 7 - Індивідуально підібрані символи.

modal image
modal image