Іграшки у фентезійному стилі

Творчість без правил та обмежень

Іграшки в стилі фентезі привертають увагу своїм унікальним чином. Це незвичайні та яскраві роботи, які запам’ятовуються. Серед представлених категорій створення таких іграшок – найскладніший процес, який вимагає особливих навичок і знань.


Наша арт-студія пропонує не просто виготовлення іграшки, а й розробку унікальної ідеї, концепту або втілення Вашого задуму за Вашими ескізами.


У процесі роботи ми використовуємо велику різноманітність матеріалів та методів обробки, які дозволяють досягти необхідного результату та навіть перевершити Ваші очікування.


Залежно від того, де саме і в яких цілях буде використовуватися іграшка (для приватної колекції, дизайну вітрини, фотосесій або театральних постановок тощо), наші майстри зможуть порекомендувати Вам, які розміри та технічні характеристики повинен мати Ваш персонаж.


Виходячи з художнього задуму та для посилення візуального ефекту, ми також можемо виготовити знімні елементи (крила, роги, панцир, шипи тощо) та необхідні аксесуари (валіза, зброя, палиця, візок та інше), а також додаткові комплекти одягу або цілу композицію, частиною якої і буде фентезійна істота.

modal image
modal image