Іграшки у стилі Тедді

Художнє бачення образу

Іграшки у стилі Тедді – це найбільш затребуваний вид іграшок серед колекціонерів. Також вони мають великий попит у якості подарунків і можуть вписатися практично в будь-який інтер’єр.


Кожна робота, виготовлена в нашій майстерні, несе не просто матеріальну, а й художню цінність. А подарована до певної урочистості іграшка здатна стати справжньою сімейною реліквією та передаватися у спадок наступним поколінням.


Залежно від Ваших побажань, іграшка може бути виконана як у традиційній техніці (з набивкою тирсою, вишитим носиком і ревуном), так і в сучаснішому стилі (з армуванням лап та вух для більшої рухливості, з додатковими елементами з полімерів або натуральних матеріалів) , а також зі змінним гардеробом та аксесуарами.


Наша арт-студія може розробити для Вас парні іграшки або створити цілісну серію. Для кожної роботи ми створюємо спеціальні паспорти, в яких вказується основна інформація: рік виготовлення, матеріали, рекомендації щодо догляду тощо.


Крім цього, у нас Ви можете замовити сувенірну продукцію чи аксесуари із зображенням готового персонажа (листівки, чашки, текстильні вироби), а також подарункову упаковку.

Ніжність у кожній деталі
Матеріали високої якості
Міцність, висока якість пошиття