Логотип-илюстрація

Художній символ, який допоможе розвинути корпоративний стиль.

Логотип у вигляді ілюстрації краще запам’ятовується, оскільки викликає більше асоціацій та емоцій. Він виразніший і яскравіший.

Такий символ може використовуватися як обличчя бренду або як доповнення до основного логотипу. У другому випадку логотип-ілюстрація може бути ускладненою версією основного символу або мати зовсім іншу концепцію, яка по-новому розкриє Ваш бренд.

У Traditions of Times логотипи-ілюстрації розробляються в декількох техніках виконання: ручна акварель, туш-перо, олівець та цифрова графіка – растрова та векторна. Залежно від Ваших цілей, ми допоможемо вибрати найкращу техніку і створимо креативну концепцію символу.

Логотип-ілюстрація привертає більше уваги, тому його часто використовують у цифровому просторі для оформлення сайту, соціальних мереж, рекламних оголошень та банерів. Також цей символ використовують для створення сувенірної продукції: футболок, кухлів, блокнотів, листівок.

Замовляючи цей логотип, Ви можете отримати оригінал макети у форматах: JPG, PNG, PDF, TIFF, AI, PSD, CDR, EPS, SVG та інших форматах за запитом.

Вартість формується індивідуально та залежить насамперед від вибору техніки виконання.