Багатогранна композиція з ідеально підібраних та опрацьованих елементів

Еліт категорія

Результат робіт:

1. Картина з монограмою – художній шедевр. Розробка монограми та виконання графічного оригіналу на паперовому носії (формат А-2, техніка виконання – туш, перо, або акварель, оформлення – багет, скло).
2. Зображення монограми у контурному чорно-білому та кольоровому виконанні в електронній версії. Векторний оригінал макет + растрові формати: JPEG, TIFF, CDR, Ai, EPS, PNG. Цей пакет гарантує адаптивність зображення для широкого застосування, видозміни та ін.
3. Складання семантичного та стилістичного опису-свідчення монограми/вензеля.
4. Результати додаткових робіт, що входять до домовленості із Замовником на підставі цінової політики Геральдичної Майстерні.

Еліт категорія

Сімейна та особиста монограми

Монограма Еліт категорії має необмежену стилістичну різноманітність і найбільш насичене оточення ініціалів. Орнаменти, додаткові елементи та фігури, що оточують сплетення літер, розкривають багатогранність характеру і у найдрібніших подробицях передають закладений Власником символу сенс. Унікальна композиція символізує Ваш світогляд, взаємини з навколишнім світом, статус та становище у суспільстві. А також є показником виняткового смаку та сприйняття естетики.
Гармонія прихованого значення та найвищого рівня художньої витонченості досягається завдяки роботі цілої команди професіоналів. Кожна деталь Монограми має ретельне геральдичне, семантичне та художнє опрацювання, від чого навіть фрагменти символу є повноцінними витворами мистецтва світового рівня.
Власник Монограми категорії Еліт увічнює своє ім’я у геральдиці та образотворчому мистецтві, укладаючи у символі свої досягнення, досвід, філософію. Це нетлінне послання нащадкам, Ваша гордість, честь, продовження Ваших думок та Ваше слово світові.
Цифрові макети, що дозволяють інтегрувати символ у всі сфери життя, також гарантують збереження символу в незмінному вигляді, а картина, виконана рукою визнаного професіонала, стане неперевершеною презентацією Монограми, чудовим подарунком та елегантним доповненням інтер’єру, родинною реліквією та гордістю нащадків.

Корпоративна монограма-логотип

Еліт категорія відрізняється глибоким опрацюванням ідеї та взаємозв’язку кожного елемента у складній композиції. Завдяки цьому монограма легше сприймається візуально, і швидше розкривається багатогранність її значення. Такий символ здатний вмістити у собі філософію та переваги компанії, розповісти про її місію та політику. Оригінальна концепція та естетичний вигляд зроблять монограму відомою, а ручне виконання в особливому стилі буде актуальним завжди. У монограми категорії Еліт ініціали назви компанії є центральним елементом насиченої композиції, яка має високу деталізацію. Для цієї категорії монограм ми передбачили розширений набір цифрових макетів. До нього входять макети символу зі спрощеною деталізацією, оптимізовані під застосування у виробах невеликого масштабу.