Дополнительный смысл,
переданный через систему
символов в окружении

Преміум категорія

Результат робіт:

1. Зображення монограми у контурному чорно-білому та кольоровому виконанні в електронній версії. Векторний оригінал макет + растрові формати: JPEG, TIFF, CDR, Ai, EPS, PNG. Цей пакет гарантує адаптивність зображення для широкого застосування, видозміни та ін.
2.Складання семантичного та стилістичного опису монограми/вензеля.
3. Результати додаткових робіт, що входять до домовленості із Замовником на підставі цінової політики Геральдичної Майстерні.
4. Картина із зображенням Монограми, оформлена в багет-раму, паспарту, у техніці туш-перо чи акварель.

Вартість сімейної та особистої монограм:
від 4 800 €

Вартість корпоративної монограми:
від 24 000 €

Преміум категорія

Сімейна та особиста монограми

Композиція Монограми Преміум категорії збагачена додатковими фігурами, символами та орнаментами, через які передається додатковий зміст, розкривається багатогранність внутрішнього світу Власника. Оточення ініціалів формується на основі Ваших побажань, ідей, цілей, прагнень, якостей, які Ви хочете вмістити у власному символі.
Приховане значення Монограми та кожного її елемента відіграватиме величезну роль для Вас та Ваших близьких, які знають Ваші моральні підвалини та визначні риси. Це майстерне відображення філософії та накопиченого досвіду, яке Власник хоче передати своїм нащадкам.
Така Монограма займе почесне чільне місце у персональному брендингу, а також буде талісманом у всіх сферах Вашого життя та Ваших близьких.
Монограма передасть неординарність та фундаментальність думок та заявить про унікальність її Власника.

Корпоративна монограма-логотип

Монограма-логотип Преміум категорії є композицією з абревіатури або назви компанії цілком, в якій значну роль відіграють додаткові елементи. Величезне розмаїття художніх прийомів і композиційних рішень дозволяють розкрити відразу кілька сторін компанії: її досягнення, сферу діяльності або поставлені цілі та перспективи. Літери мають оригінальну стилізацію, а монограма може доповнюватися як геральдичними атрибутами, так і різноманітними рослинними мотивами, тваринами та символами, пов’язаними з компанією.