Лаконічність

Акцент на ініціали

Стандарт
Категорія

Результат робіт:

Зображення монограми в чорно-білому контурному виконанні в електронній версії. Векторний оригінал макет + растрові формати: JPEG, TIFF, CDR, Ai, EPS, PNG. Цей пакет гарантує адаптивність зображення для широкого застосування, видозміни тощо.

Стандарт
Категорія

12345

Сімейна та особиста монограми

У Монограмі Стандарт категорії міститься основна інформація про Вас, Ваші найхарактерніші риси та відмінні сторони. Оригінальна, стримана і лаконічна композиція складається з переплетених особливим чином ініціалів, що найчастіше позначають початок імені та прізвища, і є повноцінною високохудожньою роботою.
Глибина сенсу таїться у кожному штриху та згині, формуючи цілісну картину образотворчими способами висловлювання. Класичні стилістики Монограми, поєднуючись, показують Вашу оригінальність та гармонійне поєднання найважливіших аспектів.
Монограма Стандарт сформує фундамент для особистого стилю та позначить Вашу роль у суспільстві.

Корпоративна монограма-логотип

Корпоративна монограма Стандарт категорії – лаконічний, але ємний символ, що складається з абревіатури назви компанії. Крім художнього взаємозв’язку букв, монограма може доповнюватися орнаментами та стилізованими елементами, що розкривають унікальність назви та переваги організації.

modal image
modal image