Реалістичні іграшки

Максимальне опрацювання деталей

Колекціонуєте іграшки або щось пов’язане з тваринами, хочете урізноманітнити інтер’єр або Вам просто подобаються лисиці, великі дикі кішки, вовки та ведмеді? Зверніть увагу на реалістичні іграшки у нашій арт-студії.


М’які скульптури допоможуть прикрасити Ваш магазин, кафе, розважальний центр або вітальню. Це відмінний спосіб створити інсталяції екзотичних тварин або «мисливських трофеїв» так, щоб жодна тварина не постраждала.


У нас створюються унікальні іграшки, які не просто передають загальні риси тварин, а повторюють анатомію, пропорції та всі особливості, притаманні тому чи іншому підвиду, тій чи іншій породі. Кожна деталь ретельно опрацьовується: вуса, пазурі, рухлива щелепа та очі, подушечки на лапах, зуби, та багато іншого. Для більш точної анатомічної подібності в деяких випадках виготовляється експериментальний зразок. При цьому ми не використовуємо натуральне хутро!


Для того, щоб готова робота мала можливість змінювати своє положення (сидіти, стояти, лежати), усередині неї знаходиться спеціальний пластиковий скелет. Він має деякі обмеження у розмірі, тому іграшка з такими властивостями не може перевищувати одного метра завдовжки (від кінчика носа, до основи хвоста). Більші екземпляри можуть бути пошиті без використання скелета лише у певній позі, без можливості змінювати положення тіла та лап.


Нерідко наша арт-студія, виконуючи індивідуальні замовлення, створює іграшки, які максимально схожі на домашніх тварин, що пішли з життя. За наявності декількох фотографій вихованця з різних ракурсів, ми зробимо нагадування про нього у вигляді м’якої скульптури яскравішим та незабутнішим.


В іграшках зі скелетом в якості наповнювача ми використовуємо натуральну овечу вовну, тому що вона дозволяє найбільш точно змоделювати тіло тварини. Але якщо у вас є алергія на овечу вовну – будь ласка, повідомте нам і ми замінимо її на інші матеріали.

Фотографія тварини
Виготовлена іграшка