6 травня розпочнеться коронація Карла III, сина Єлизавети II, яка пішла з життя восени минулого року. Це, безумовно, знаменна подія не тільки для Великої Британії, а й для решти світу, адже династія Віндзорів є найвідомішою і найпублічнішою монархічною сім’єю XXI століття.
Востаннє коронація нового монарха у Сполученому Королівстві відбувалася 70 років тому. Незважаючи на те, що за цей час світ змінився до невпізнання, під час церемонії, як і раніше, дотримуватимуться всіх традицій і регламентів. Однією з таких традицій є емблема коронації. Це символ, який зображується на атрибутах усіх подій, приурочених до церемонії. Наприклад, емблема прикрашає запрошення, сувеніри, прапори, декор, рекламну продукцію та багато інших речей, пов’язаних із цією знаменною подією.
У кожному геральдичному та персональному символі ховається певний сенс, і емблема коронації не виняток. Вона зображена у вигляді корони Святого Едуарда, оточеної рослинним орнаментом. Використання рослин символізує любов короля Карла III до природи та світу. Види рослин також обрані не випадково – в емблемі присутні чотири квітки, що позначають чотири народи Сполученого Королівства. Троянда – символ Англії; будяк – символ Шотландії; нарцис – символ Уельсу; трилисник – символ Північної Ірландії. Як каже творець символу, рослини створюють святкову, весняну атмосферу і вселяють радість, надію на нового монарха Великої Британії, який дбає про планету і клімат. І вже 6 травня на голову Карла III одягнуть ту саму корону Святого Едуарда, яка зображена на емблемі коронації.
Трохи слів про автора цього символу, який найближчими днями набиратиме величезної популярності. У Букінгемському палаці зазначено, що автором офіційної емблеми коронації є сер Джонатан Айв KBE і його команда LoveFrom. Джонатан зробив величезний внесок у розвиток веб-дизайну та цифрового мистецтва. У минулому він був головним директором з дизайну в компанії Apple. Саме він відігравав ключову роль у створенні зовнішнього вигляду iMac, iPhone, iPod та іншої продукції всесвітньо відомої компанії. Крім цього, він володіє більш ніж 14 000 патентів у сфері дизайну та IT загалом.
У 2003 році сер Джоні Айв став Королівським дизайнером, а пізніше і почесним членом Королівської інженерної академії. Він має безліч видатних премій і стипендій, докторські ступені в Оксфорді та Кембриджі, а також у Королівському коледжі мистецтв. Під його керівництвом було створено LoveFrom – об’єднання дизайнерів, архітекторів, музикантів, інженерів, художників, кінематографістів і письменників, які вже мають досвід створення символів і дизайну для Королівської сім’ї.
Сам Джонатан зазначає, що створення емблеми для коронації – це велика честь і радість для всього об’єднання LoveFrom.
Всі матеріали цього сайту є об'єктами авторського права (у тому числі дизайн). Забороняється копіювання, розповсюдження (у тому числі шляхом копіювання на інші сайти та ресурси в Інтернеті) або інше використання інформації та об'єктів без попередньої згоди правовласника.
Также запрещается включение содержания страниц данного сайта и иных объектов, расположенных на сервере art-studiott.com, в структуру других сайтов (например, путем iframe или проставления прямых ссылок на объекты, в том числе фотографии).
Запрещаются любые иные действия, в результате которых у пользователей Интернета может сложиться впечатление, что представленные материалы не имеют отношения к домену art-studiott.com.
Размещать ссылку на страницу сайта можно в случае, если название ссылки соответствует названию страницы, на которую ссылка должна привести (title) - внизу каждой страницы приведены коды ссылок.