Корпоративний логотип у геральдичному стилі: статус та престиж

З чого складається враження про організацію? Ще до того, як дізнатися про сильні сторони, переваги та вигоди співпраці, людина створює в голові образ про компанію. І ґрунтується цей образ на візуальних асоціаціях, що виникають першими. Тому колірній гамі, композиції логотипу та фірмового стилю загалом приділяють так багато уваги – вони вагомий інструмент маркетингу.


Високий попит на логотипи зробив їхню розробку окремим напрямком дизайну та образотворчого мистецтва. Сьогодні існує велика різноманітність комбінацій стилів та художніх прийомів, у яких дуже легко заплутатися. Але одна категорія логотипів помітно виділяється і натомість інших – це геральдичні логотипи. І для цього є кілька причин:

– Нестаріюча класика. Геральдика існує багато століть і актуальна досі. Також і всі геральдичні символи з часом не втрачають своєї цінності. І, на відміну від звичайних графічних логотипів, геральдичний не схильний до віянь моди. Якщо створити такий логотип, навіть через сотні років він буде привабливим та цікавим.

– Унікальність та оригінальність. За ці два параметри сьогодні справжня гонка. Справді, створити унікальний логотип із авторським задумом – непросте завдання навіть для професіоналів. Адже доведено, що неординарність іміджу компанії привертає до неї більше уваги у людей. Геральдичний логотип має ту саму оригінальність і вишуканість, яка дасть більше уваги аудиторії і краще запам’ятовуватиметься. Ще одним інструментом підтримки інтересу до своєї компанії може бути ребрендинг та редизайн логотипу, при якому залишається геральдичний зміст, але змінюється стилістика символу.

– Значення логотипу. Логотип – не просто гарне зображення, у ньому міститься певна інформація. І саме геральдика – найвища форма символів із прихованим значенням. Герби, монограми, емблеми несуть у собі величезну кількість інформації, адже кожна їхня деталь, колір, композиція відіграють важливу роль. Також і геральдичний логотип здатний вмістити набагато більше сенсу, ніж звичайні символи.

– Впізнаваність. Це слово має два значення. По-перше, геральдичні логотипи краще запам’ятовуються. Але, що важливіше, такі логотипи швидше «розшифровуються» попри свою складну композицію. Це пов’язано з тим, що значення елементів тісно пов’язане з культурою людей, їхньою історією та етнічною свідомістю. Іншими словами, потрібно менше часу, щоб зрозуміти прихований зміст обличчя компанії.


Правильно складений геральдичний логотип значно ефективніше справляється зі своїми завданнями: привертає увагу, розповідає про компанію та викликає довіру. Але цей символ вимагає більш глибокої концепції та високого професіоналізму від дизайнерів, художників та геральдистів. Наша арт-студія має цілу команду фахівців, які гарантують найвищу якість символу. Якщо замовити розробку логотипу з нуля або оновити існуючий логотип у нас, Ви отримаєте макети символу в найпоширеніших форматах для широкого застосування. Також надаємо макети у більш специфічних форматах на запит. Залишіть заявку на сайті та переконайтеся самі – Ваш геральдичний логотип перевершить усі очікування.


Геральдичний логотип для бізнесу

Читайте також

modal image
modal image