Розробка герба у подарунок

Символ значимості та унікальності

Деколи вибір подарунка для важливої людини – це справжній виклик. Ви шукаєте щось особливе, що відображатиме значущість людини у Вашому житті та унікальність її характеру. Подарунок має бути досить престижним та виразним, щоб відповідати високому соціальному статусу та уособлювати Ваше визнання та щирі почуття. І у нас є вирішення цього завдання! Особистий або родовий герб – це ідеальний подарунок на круглу дату, як ювілей чоловіка, річниця весілля батьків або день народження бізнес-партнера.


Адже герб завжди був символом престижу, гордості, визначних досягнень. Але якщо раніше право дарувати герба роду було лише у Королів, то сьогодні зробити такий цінний та гарний подарунок може кожен! Створений за всіма правилами та канонами герб – це не просто художній малюнок; він поєднує в собі минуле, сьогодення та майбутнє Армігера та всієї його родини. Традиційно власником герба, тобто Армігером, вважається чоловічий представник роду, проте фамільний герб можна передавати у спадок всім майбутнім поколінням. Такий подарунок ідеально підійде для чоловіків, які мають свої принципи, ідеї, цілі. При цьому герб також є символом єднання сім’ї, сімейних цінностей та традицій. Він стане невід’ємною частиною спадщини для всіх майбутніх поколінь на віки. Тому подарувати такий особливий символ можна і подружній парі, і цілій сім’ї.


Наші роботи відрізняються не тільки повною відповідністю геральдичним правилам, а й практичністю та естетичністю. Ми приділяємо багато уваги художньому виконанню та стилю символу, а також надаємо набір цифрових макетів, з яким використання та застосування символу приноситиме одне задоволення. Крім цього, кожен наш герб супроводжує обов’язковий документ – блазон та семантичний опис, в якому розкривається значення всіх елементів та їх взаємодія у загальній композиції.

Процес розробки герба у подарунок

Підготовчий етап

Разом з нашим фахівцем Ви заповнюєте анкету про майбутнього власника герба, обговорюєте всі побажання, ідеї та акценти майбутнього символу. Ми будемо раді, якщо Ви розповісте про історію сім’ї Армігера і як прийшли до ідеї створити герб у подарунок.

Розробка ескізів

Оскільки розробка герба – це процес з безліччю нюансів та правил, ми розробляємо кілька чорно-білих ескізів із різною композицією та наповненням. Звичайно ж, Ви можете внести власні коригування до вибраного ескізу. А після затвердження чорно-білого ескізу ми створюємо кілька варіантів колірних схем, адже кольори в гербі відіграють велику роль.

Створення набору макетів

Коли вибрано остаточний вигляд майбутнього герба, ми починаємо малювання макетів, які дозволять комфортно використовувати символ для будь-яких завдань. Це заключний, але не менш трудомісткий процес, адже якісний макет герба дозволить зберегти його первозданний вигляд на багато поколінь вперед, а також розкрити всю красу символу.

Основна відмінність розробки герба у подарунок зосереджена першому етапі роботи: у заповненні анкети. Якщо Ви вирішили зробити такий особливий подарунок як Герб, значить людина, якій він призначається, грає велику роль у Вашому житті і відповісти на кілька простих питань про захоплення та особисте життя Армігера не складе ніякого туди. До того ж анкетування проходить разом з досвідченим фахівцем, який підкаже як краще дізнатися відповіді, що відсутні, якщо такі будуть. Наприклад, якщо Ви готуєте сюрприз. Тим не менш, ми надаємо можливість оформлення подарункового сертифікату від Арт-студії Traditions of Times.

Подарунковий сертифікат на розробку Герба

Подарунковий сертифікат стане відмінним рішенням, якщо Ви:

– Бажаєте замовити герб у подарунок, проте до дати вручення залишилися лічені дні. Оформити сертифікат можна за добу.

– Бажаєте подарувати не лише герб, а й емоції під час його розробки. Створення герба дозволяє згадати усі сімейні традиції, цінності, історії, почуття. У процесі Армігер наочно побачить, як він і його близькі відтворюються в геральдичних символах.

– Не знаєте точних побажань щодо майбутнього символу. Подарунковий сертифікат можна оформити на одну або кілька послуг арт-студії, тому власник сертифікату зможе сам обрати бажаний символ: герб, монограму, екслібрис, емблему.

– Не знаєте всіх тонкощів про особисте життя цієї людини, проте хочете висловити свою повагу. Наприклад, герб у подарунок компаньйону, колезі, начальнику.

Як оформити подарунковий сертифікат?

Щоб оформити подарунковий сертифікат на розробку фамільного герба, Ви можете заповнити заявку внизу сторінки або безпосередньо зв’язатися з нами. Після обговорення всіх тонкощів ми створимо Іменний Сертифікат на розробку герба обраної категорії з персональним дизайном, який надішлемо на електронну пошту. За запитом ми можемо оформити сертифікат у багет, тверду обкладинку або в інший спосіб та надіслати кур’єрською поштою. Ми не використовуємо чат-ботів, тільки живе спілкування незалежно від часового поясу.

Як дарувати (презентувати) Герб.

Герб – це особливий символ, який заслуговує на окрему презентацію. Існує маса застосувань для герба: від фамільних сервізів та гобеленів до предметів меблів та тату. Ви можете вибрати своє унікальне застосування, яке підкреслюватиме захоплення та досягнення Армігера, або замовити більш універсальне виконання герба. Наприклад, картину із гербом. Велика кількість технік виконання та варіантів оформлення дозволить зробити картину, яка ідеально підійде для інтер’єру будинку або офісу Армігера. А якісне виконання гарантує довговічність виробу. Крім картини ми можемо виготовити для Вас фамільний друк з гербом. Такий подарунок зробить всю особисту та сімейну кореспонденцію унікальною та неповторною, а сама печатка стане новою фамільною реліквією та спадщиною для наступних поколінь. На додаток до цього, чудовим способом розкрити зміст та особливість такого подарунка як герб є відео-презентація. Це відеоролик, в якому наочно показано, як ті чи інші риси характеру, захоплення та традиції Армігера та його сім’ї втілюються в геральдичних елементах, а також розкривається їхній зміст та роль. Адже кожен символ у Гербі має не лише геральдичне значення, а й тісно пов’язане із життям Армігера.

Категорії

Дізнатися більше про варіанти застосування герба та інші
геральдичні символи Ви можете у нашому блозі.