Розробка монограми в подарунок

Дарувати подарунки – це чудово. І вдвічі чудово, коли подарунок ідеально підходить людині, підкреслює її індивідуальність, розкриває її стиль і висловлює Ваше визнання та повагу. Саме таким подарунком є монограма. Цей символ створюється з ініціалів власника та додаткових елементів, у яких уособлюються риси характеру, досягнення, статус та інші якості власника. Монограма може належати одній людині або відразу декільком, може стати початком персонального стилю та особистого бренду, показати тісні взаємини людей чи високий соціальний статус. Цей символ – витвір мистецтва, з яким можна створювати нескінченну кількість персональних та унікальних виробів: прикрас, печаток, аксесуарів, одягу та багато іншого.

Разработка Монограммы в подарок

Перші монограми з’явилися на монетах давньогрецьких міст до нашої ери. Але вже на період античності монограми з ініціалів стали атрибутом видатних діячів політики, культури та мистецтва. Монограми та вензелі зображували на прикрасах, меблях, зброї, витворах мистецтва. Згодом цей символ став обов’язковою приналежністю монархів, юристів, купців, представників релігії та багатьох інших професій, а також громадських об’єднань, компаній. Монограма – це знак престижу та високого становища у суспільстві як 500 років тому, так і сьогодні. Такий подарунок не залишить нікого байдужим та допоможе висловити Ваші щирі та сильні почуття.

Монограма стане чудовим подарунком для:

– Чоловіка чи подружжя. Монограма – це чуттєвий подарунок, який виражає сильні та щирі почуття. Вона може застосовуватись для створення унікальних ювелірних виробів, аксесуарів та іншого.

– Молодят або заручених. Особливі весільні монограми здатні зобразити сплетіння двох доль та єднання двох сердець. До того ж такі монограми часто використовують у декоруванні урочистостей.

– Подружжя. Якщо весілля залишилося у чудових спогадах, можна створити Сімейну монограму на честь річниці. Сімейна монограма може стати основою для стилю майбутніх символів нащадків та допоможе додати затишку у сімейне гніздечко.

– Власника бізнесу. Якщо важлива для Вас людина відкриває власну справу, Особиста монограма стане чудовою підмогою. Це – основа бренду, яка показує сильні сторони та ексклюзивність.

– Власників бібліотек, письменників чи колекціонерів паперових видань. Монограма-екслібрис є традиційним символом для позначення власника книги.

– Спеціалістів у нотаріальних, юридичних чи інших сферах. Печатка з особистою монограмою для кореспонденції та листів однозначно не залишить нікого байдужим.

– Людей з визначними досягненнями, твердими принципами та своєю особливою точкою зору. Монограма розповість усьому світу про винятковість характеру та унікальність Особи.

Створення монограми відбувається у кілька етапів. Це захоплюючий процес, який починається із заповнення анкети про власника майбутнього символу. Ви можете заповнити її самостійно, якщо хочете зробити сюрприз. А якщо Ви робите подарунок людині, яка Вам особливо дорога і близька, заповнення анкети – ще один привід згадати про її сильні якості, характер і досягнення. Наші фахівці з радістю допоможуть відповісти на Ваші можливі питання.
Терміни виконання монограми в подарунок можуть змінюватись в залежності від складності композиції та інших факторів. Проте наш багаторічний досвід роботи та злагоджена команда дозволяє створювати неповторні мистецькі символи у рекордно короткі терміни – буквально за лічені дні.
Якщо до дати вручення залишилося зовсім мало часу, Ви можете оформити іменний Подарунковий Сертифікат на розробку монограми. Сертифікат, оформлений в ексклюзивному стилі, ми надішлемо Вам в електронному вигляді або в натурі на поштову адресу. Такий сертифікат можна оформити також на кілька послуг нашої арт студії. Це дозволить одержувачу подарунка особисто вибрати категорію послуг або стиль майбутнього символу.

Категорії

Дізнатися більше про варіанти застосування монограми та інших
геральдичних символів Ви можете в нашому блозі.