монограма на замовлення

Монограма

Монограма/вензель – це високохудожній символ, що складається із стилізованих ініціалів Власника або Власників, переплетених особливим чином. Ініціали можуть доповнюватися орнаментами, вензелями та додатковими фігурами, які допомагають розкрити закладений зміст. Композиція, стилістика, художні прийоми та елементи Монограми тісно взаємопов’язані; доповнюючи один одного, вони дозволяють найточніше відобразити Ваш характер та глибину закладеного Вами значення у власний символ.

Монограми бувають:

Сімейна монограма

Це уособлення об’єднаних сердець. Унікально розроблені сплетені ініціали, що відображають своїх власників, створюють новий символ, скріплений спільним майбутнім, спільним прізвищем. Гармонійне поєднання різних стилістик і мотивів у єдиній композиції показує, як Особи взаємно збагачують одне одного. Сімейна монограма – чуттєвий, наповнений глибоким значенням символ. Це чарівний подарунок та чудовий початок нових сімейних традицій.

Особиста монограма

Це графічне зображення внутрішнього Я, зашифроване в символах. Монограма виражає мовою ліній та образів індивідуальність та характер. Стилізоване витіювате переплетення ініціалів, доповнене елементами та орнаментами, стане невід’ємною частиною життя та початком особистого бренду. Це ексклюзивний особистий знак, наповнений особливим змістом, що викликає захоплення оточуючих та транслює Ваші думки.

Корпоративна монограма

Це універсальне рішення підвищення престижу компанії, що підкреслює її унікальність. Оригінальна монограма, завдяки великій різноманітності стилістик та художніх прийомів, може точно донести закладений до неї посил про пріоритети компанії, сильні сторони чи місію. Стильний та витончений початок корпоративного стилю та бренду.