монограма на замовлення

Монограма

Монограма – це величний витвір, що складається з декількох основних та обов’язкових компонентів. Це відображення Вашої сім’ї, або роду діяльності, що передаються з покоління до покоління. Це не просто символ, це Спадщина Роду чи Компанії!
Знак, який протягом усієї багатовікової історії був показником престижу, неординарності та особливого становища в суспільстві. Монограма є більше, ніж твором мистецтва – це особливий знак, що уособлює свого Власника, його походження та прагнення. Такий символ не підвладний часу – він залишиться навіки в історії Вашої Сім’ї, Роду чи Вашого бізнесу.

Монограми бувають:

Сімейна монограма

Це родова спадщина сім’ї.
Фамільна Монограма містить у собі інформацію про Сім’ю та її цінності, традиції, успіхи, про видатні досягнення Ваших предків, історію формування династії, а також зберігає напуття та посил наступним поколінням. Цей особливий символ, створений на підставі геральдичних правил, поєднує кожного члена Сім’ї, відображаючи виняткові риси всього Вашого Роду. Така монограма залишиться на століття та буде передаватись у спадок нащадкам. Це унікальний символ, що таїть у собі ідеали, цінності та характер, графічне зображення наступності поколінь та статусу сім’ї.

Особиста монограма

Це персональний символ, унікальний настільки, наскільки унікальним є його Власник; графічне зображення Ваших ідей, характеру та досягнень. Це високохудожній витвір, що має культурну, естетичну та історичну цінність не тільки для Вас та Ваших близьких, але й для геральдики в цілому. Така Монограма відобразить твердість Ваших рішень та сильні сторони, непорушні принципи та пріоритети, об’єднає накопичений досвід та знання, щоб передати нащадкам, а також увічнить в історії Вашу Особу.

Корпоративна монограма

Це, перш за все, ідея компанії, її філософія та сильні сторони, виражені в унікальному корпоративному символі. Корпоративна Монограма показує ґрунтовність підходу та серйозність намірів для партнерів, історію виникнення та переваги для клієнтів, місію та цілі для працівників. Такий символ додасть організації престижу та виділить її, затвердивши статус. Монограма компанії створюється за особливими правилами геральдики, тому є повноцінним і закінченим геральдичним знаком, який піднімає корпоративний дух і є основою єдиного унікального стилю.