Розробка сайту під ключ

Дизайн, Верстка, Складання текстів (копірайт, рерайт, переклад), Оформлення унікальних банерів у стилі ілюстрації

Дизайн і верстка сайту

Хочете зручний, красивий і корисний сайт? Ми приділяємо особливу увагу створенню дизайну, який розкриє ваш бізнес з нового боку! Кожен елемент, аж до найменшої іконки, буде виготовлений з нуля. Ніяких конструкторів або шаблонів! Ми пишемо код, який дає змогу в точності втілити всі ідеї, а також виконати внутрішню оптимізацію і підвищити стабільність.

Якісний сайт – незамінна частина будь-якої компанії. Він має широкий функціонал і відіграє величезну роль у розвитку та просуванні бізнесу в цифровому просторі. Наявність власного сайту дає змогу взаємодіяти з людьми по всьому світу, розповідати про свої переваги, просувати свій продукт і розвивати бренд величезними темпами. У сучасному світі складно уявити компанію, яка не використовує сайт для власного розвитку. Адже серед усієї безлічі способів заявити про себе на весь світ, саме сайт компанії відіграє ключову роль. А унікальний і стильний дизайн, зручна навігація, оптимізація для всіх пристроїв і продумана структура сайту – один із фундаментів успішного просування.

Розробка односторінкового сайту – лендинга

Розробка багатосторінкового сайту

Розробка інтернет-магазину

Оскільки створення сайту складається з декількох етапів, залучається ціла команда розробників. Вам не треба витрачати час на пошук дизайнерів, верстальників, програмістів, маркетологів, аналітиків і копірайтерів, адже Ви можете звернутися до нас.

Структура, контент, дизайн і стиль сторінок вкрай важливий для подальшого просування сайту в мережі Інтернет. Але найголовніше – це корисність і зручність використання. Нашими сайтами зручно користуватися не тільки гостям, а й власникам веб-ресурсу.

Комплексний підхід

Написання текстів (копірайт, рерайт, переклад)

Розробка оригінальних банерів

Повністю унікальні іконки та елементи декору

Дизайн сайтів будь-якої складності

Верстка сайту та адаптація, мобільна версія

Налаштування адміністративної панелі

Наші сервіси та проєкти

Сайт односторінковий – лендінг

Один із найефективніших способів розповісти про новий продукт компанії або взяти контакти потенційного клієнта. Такий сайт складається з однієї сторінки, розділеної на блоки, тому потребує порівняно невеликих витрат часу та ресурсів на створення. Однак має обмежений функціонал і часто може виконувати лише одне завдання. Лендінгова сторінка, доповнена анімованими елементами і яскравим дизайном, чудово захоплює увагу відвідувачів і підштовхує до вчинення певної дії. Наприклад, заповнення форми зворотного зв’язку або здійснення покупки.

Багатосторінковий сайт

Багатоцільовий сайт, який може містити будь-яку кількість інформації та виконувати одразу кілька завдань. Такий сайт підійде для просування і розвитку в Інтернеті будь-якої організації, компанії або особистого бренду. Багатосторінковий сайт являє собою групу вузькоспрямованих сторінок, які дають змогу створити максимально об’ємне уявлення про компанію, її послуги, переваги, портфоліо. Уся інформація чітко структурована і розділена на категорії, розділи, групи, оскільки унікальний дизайн і зручна навігація – одні з найважливіших параметрів.

Інтернет магазин

Такий сайт необхідний, якщо компанія просуває велику кількість товарів або послуг. Для кожної позиції є своя окрема сторінка, присутня маса додаткових функцій: фільтр, пошук, вибране, кошик, нерідко авторизація користувача. Структура і дизайн інтернет-магазинів найскладніші і вимагають найбільших ресурсів. До цієї ж категорії також можна віднести інтернет-вітрини, в яких, на відміну від інтернет-магазинів, відсутня можливість придбати товар. Особлива увага приділяється не тільки створенню оригінального стилю інтернет-магазину, а й його оптимізації.

Ми розробляємо структуру сторінок на основі SEO аналітики, а також виконуємо внутрішню оптимізацію. Це означає, що Ви отримаєте повноцінний сайт, який повністю готовий до використання і просування в Інтернеті!