Іграшки ручної роботи

Ви можете замовити авторські іграшки ручної роботи для широкого використання:
– Як доповнення до інтер’єру у вашій квартирі
– На подарунок
– У приватну колекцію
– Для оформлення вітрин та торгових залів
– Для зйомки реклами
– Як реквізит для фотостудій
– Як посібник у художніх студіях
– Для театральних постановок та багато іншого

Види іграшок, опис:

Іграшки у реалістичному стилі

Основною відмінністю даного виду іграшок є ретельна деталізація елементів, властивих тому чи іншому звірові (наявність пазурів, вусів, подушечок на лапках тощо), а також наявність спеціального пластикового каркасу всередині тіла та лап, завдяки яким тварина може приймати різні пози (сидіти , лежати, стояти…).
Можливі варіанти опрацювання дрібних деталей. Так, наприклад, можна зробити щелепу, що відкривається, або закриваються очі.
Розміри іграшок можуть досягати більше 1м завдовжки (без урахування хвоста).

Вартість виготовлення іграшок до 40 см – від 1800 €, до 65 см – від 2400 €

Іграшки у стилі Тедді

Створення класичного ведмедя Тедді передбачає використання спеціалізованих тканин німецького виробництва Helmbold або Schulte, набивання деревною шерстю або тирсою, а також кріплення лап за допомогою дисків та шплінтів.
Сьогодні в даному стилі допускається використання більш широкого спектру різних матеріалів, їх комбінацій та способи набивання в залежності від наявного завдання, але шплінтове кріплення лап залишається незмінним.

Вартість виготовлення від 1 200 €

Іграшки у фентезійному стилі

Для виконання найнезвичайніших завдань, таких як створення фантастичних істот або казкових персонажів для фільмів, мультфільмів, театральних постановок тощо, ми використовуємо поєднання різних матеріалів і технік.
Залежно від вашого запиту, можемо зробити як детальне опрацювання образу, так і його стилізацію, продумати знімні елементи, одяг, аксесуари або зробити цілу композицію.

Вартість виготовлення від 1 800 €