Іграшки ручної роботи

Іграшки завжди викликають масу емоцій. При цьому не обов’язково бути дитиною. Адже красива авторська іграшка – чудовий подарунок колекціонеру або просто любителю прекрасного. Однак іграшка приховує в собі дещо більше, ніж просто набивка. Вона може стати корисним інструментом для розвитку бренду, справжнім другом для дитини та ексклюзивною прикрасою для інтер’єру. Traditions of Times створює унікальні іграшки для найрізноманітніших цілей. Ми використовуємо досвід у дизайні та брендингу для створення унікальної ідеї, а багаторічний досвід виготовлення іграшок – для втілення ідеї на найвищому рівні.

Якість і престиж

Усі наші іграшки виготовляються з високоякісних матеріалів, які завоювали довіру та репутацію серед найкращих майстрів світу. Також варто зазначити, що ми дбаємо про екологію і відмовилися від використання натурального хутра. Замість нього ми використовуємо штучне хутро, максимально наближене за зовнішнім виглядом і тактильними відчуттями до натурального. Це дає змогу зберегти природу і водночас робити реалістичні, приємні на дотик іграшки. Не менш важливим є й те, що процес роботи проходить далеко від тютюнового диму та їдких хімікатів.
Висока якість матеріалів, великий досвід роботи та увага до деталей гарантує престижний зовнішній вигляд і найприємніші тактильні відчуття, а також безпеку та довговічність. Однак деякі іграшки можуть мати вікові обмеження, про що ми обов’язково попередимо Вас під час оформлення замовлення.

Іграшки в реалістичному стилі

Основною відмінністю цього виду іграшок є ретельна деталізація елементів, притаманних тому чи іншому звірові (наявність пазурів, вусів, подушечок на лапках тощо), а також наявність спеціального пластикового каркаса всередині тіла і лап, завдяки яким тварина може приймати різні пози (сидіти, лежати, стояти…).
Можливі варіанти опрацювання дрібних деталей. Так, наприклад, можна зробити щелепу, що відкривається, або очі, що закриваються.
Розміри іграшок можуть сягати понад 1м у довжину (без урахування хвоста).

Вартість виготовлення іграшок до 40 см – від 1800 €, до 65 см – від 2400 €

Іграшки в стилі Тедді

Створення класичного ведмедя Тедді передбачає використання спеціалізованих тканин німецького виробництва Helmbold або Schulte, набивання деревною шерстю або тирсою, а також кріплення лап за допомогою дисків і шплінтів.
Наразі в цьому стилі допускається використання ширшого спектра різних матеріалів, їхніх комбінацій і способів набивання залежно від поставленого завдання, але шплінтове кріплення лап залишається незмінним.

Вартість виготовлення від 1 200 €

Іграшки у фантазійному стилі

Для виконання найнезвичніших завдань, таких, як створення фантастичних істот або казкових персонажів для фільмів, мультфільмів, театральних постановок тощо, ми використовуємо змішання різних матеріалів і технік.
Залежно від вашого запиту, можемо зробити як детальне опрацювання образу, так і його стилізацію, продумати знімні елементи, одяг, аксесуари або виготовити цілу композицію.

Вартість виготовлення від 1 800 €

Іграшки для колекціонування

Колекціонувати можна що завгодно, та й іграшки – не виняток. І що може викликати більше захоплення, ніж спостерігати у своїй колекції приголомшливої краси екземпляр, якого немає більше ні в кого у світі? Такий екземпляр, який ідеально вписується у Ваше уявлення про колекцію і у Ваші смаки.
Зазвичай колекціонери іграшок збирають вироби в певному стилі, з певного матеріалу або конкретної дати виробництва. Приміром, колекціонувати не просто ведмедиків Тедді, а ведмедиків Тедді в стилі стімпанк або тільки тих, які були зроблені до 1920 року. Тому пошук ідеального екземпляра часто супроводжується різними труднощами та викликами.
У нас Ви можете придбати як готові вироби, так і зробити індивідуальне замовлення на розробку іграшки. У процесі роботи ми виготовляємо з нуля концепцію та викрійки іграшки. Також ми надаємо можливість внести коригування і поправки в зовнішній вигляд виробу. Завдяки цьому, готова іграшка буде повністю відповідати всім Вашим побажанням і вимогам.
Оскільки ми використовуємо тільки авторські викрійки, які розробляються індивідуально під кожен проєкт, то іграшка є повністю унікальною і представляє особливу цінність для колекції. Ми гарантуємо, що викрійки Вашого виробу не будуть використовуватися повторно. При цьому за Вашим запитом ми можемо виготовити обмежений тираж готового персонажа. Якщо Вам важлива конфіденційність, ми не будемо публікувати фотографії з іграшкою, просто вкажіть це під час оформлення замовлення.

Іграшки для бренду

Улюблена іграшка… Скільки спогадів, емоцій, посмішок і радості приховано в цьому словосполученні. У кожної людини в дитинстві була улюблена іграшка, яка переносила у світ фантазій і чарівництва. Навіть через десятиліття кожен зможе згадати ім’я своєї улюбленої ляльки, ведмедя або машинки. Їй можна довірити будь-який секрет і взяти з собою в найнебезпечнішу подорож. А що, якщо улюблена іграшка дітей асоціюватиметься з Вашим брендом? Це гарант довіри та лояльності не тільки від дітей, а й їхніх батьків. І будьте певні, якщо дитині сподобається Ваша іграшка, батьки будуть про це в курсі.
Іграшки – це чудовий спосіб просування бренду, особливо якщо Ви націлені на дитячий ринок або на ринок розваг і дозвілля. Це може бути як бренд одягу або десертів, так і мережа кінотеатрів або розвиваючих центрів – унікальна іграшка скрізь приноситиме користь. Адже авторська іграшка – це лише одне із втілень унікального персонажа. А кількість варіантів застосування унікального персонажа обмежується лише Вашою фантазією! Іграшки, які ми створюємо, можна використовувати у створенні рекламної та сувенірної продукції; для оформлення приміщень, вітрин та інтер’єру; для привертання уваги на заходах і виставках; у зйомках реклами або створенні фото- та відеоконтенту; для розвитку бренда та підвищення впізнаваності; для створення корпоративних стікерів та багато чого іншого.
Оскільки у нас є багаторічний досвід у брендингу та дизайні, наші роботи вирізняються продуманістю та естетичністю. Також Ви можете замовити розробку окремо концепту персонажа для бренду і дизайн продукції з ним. Щоб отримати більш повну інформацію, зв’яжіться з нами або заповніть форму зворотного зв’язку.

Іграшки для інтер’єру

Облаштування приміщень та оформлення інтер’єру – це ціле мистецтво. У процесі нерідко застосовують найнезвичайніші предмети, які розкриватимуть ідею автора і підкреслюватимуть стиль. Також для оформлення інтер’єру використовують і іграшки. Насправді, немає чітких обмежень щодо стилю, використовуваних матеріалів або розміру для інтер’єрних іграшок. Оскільки багато що залежить від загальної композиції та побажань замовника, до категорії інтер’єрних іграшок може потрапити кожна наша робота. Так чи інакше, Ви можете замовити авторську іграшку для Вашого інтер’єру. Це може бути як житлове приміщення (будинок, квартира), так і офіс, вітрина магазину або зал у розвивальному центрі. Якщо у Вас ще немає готової ідеї, ми з радістю дамо рекомендації, які ґрунтуються на більш ніж 20 років досвіду роботи в дизайні та створенні іграшок.