Винні етикетки

Створення винних етикеток – один із найскладніших напрямків у дизайні упаковок та графічному дизайні загалом. Існує чимало наукових та публіцистичних праць, дисертацій, статей, які розглядають її не лише як частину маркетингу та процесу продажу, а й як елемент образотворчого мистецтва. І справді, якщо розглядати естетичну складову винних етикеток, можна відстежити велику кількість традицій, стилістик, мистецьких прийомів тощо.

Сьогодні дизайн упаковок вийшов на новий професійний рівень. Сучасні технології дозволяють створювати нові незвичайні етикетки, що привертають увагу матеріалом, формою, палітрою. Разом з цим залишаються популярні класичні та суворі стилі упаковок, які часто зустрічаються у товарах преміальної категорії.

На законодавчому рівні закріплено обов’язок виробників вказувати повну інформацію про напій: сорт винограду, країну та рік походження, особливості виробництва, міцність напою та багато іншого. Вся ця інформація має бути вказана в етикетці або контретикетці, яка відрізняється мінімальним художнім оформленням і не має такого різноманіття.

Здебільшого стиль оформлення вин залежить від регіону походження. Здалеку можна відрізнити не лише європейські вина від вин Нового Світу, а й визначити конкретну країну чи навіть провінцію. Більшість європейських винних етикеток зберегли стиль минулих століть – гравюрні краєвиди, геральдичні символи, вензелі та позолоти. Водночас символами винних будинків також виступають герби засновників або спеціально розроблені геральдичні логотипи.

Кожна винна етикетка – поєднання традицій та накопиченого досвіду попередніх поколінь, вираження унікальності регіону та вишуканості смаку. Але не лише дизайн алкогольних напоїв потребує ґрунтовного підходу та глибоких знань у традиціях мистецтва та графічного дизайну. Адже упаковка давно перестала бути просто картинкою.

У нашій арт-студії Ви можете замовити розробку винних етикеток, які відповідатимуть усім традиціям Вашого регіону, адже саме у «Traditions of Times» зібрано команду вузьких спеціалістів у геральдиці, гравюрі та образотворчому мистецтві. Більше того, у нас Ви можете розробити геральдичний логотип або корпоративний герб, який стане обличчям Вашого бізнесу.

Винна етикетка з гербом

Читайте також