Розробка ілюстрацій / логотипи для бізнесу
БРЕНДИНГ ТА РЕБРЕНДИНГ
стікери для месенджерів / картини в інтер’єр

logo-illustration

РОЗРОБКА ЛОГОТИПІВ, ІЛЮСТРАЦІЙ І ДИЗАЙН

Назва компанії не може складатися із набору випадкових букв. А логотип не може складатися з набору випадкових фігур та кольорів. Логотип – основа бренду та візуальне представлення Вашого бізнесу. Часи, коли веб-дизайн та брендинг робили вуличні художники чи працівники самої фірми – у минулому. Адже сьогодні всі розуміють, що стильний та оригінальний бренд компанії не менш важливий, ніж якість продукту чи послуг.

Наша Арт Студія надає великий спектр послуг зі створення та розвитку бренду та корпоративного стилю. Ми не женемося за кількістю замовлень, а приділяємо максимальну увагу кожному проєкту. Тому кожна наша робота – неповторний витвір мистецтва.

Ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність стилів: мінімалістичний, реалістичний, гіперреалістичний, мультиплікаційний стиль, абстракційний, графічний тощо. Також ми пропонуємо на вибір цифрові техніки виконання проєкту: растрову і векторну графіку; ручні техніки виконання: туш-перо, ручну акварельну графіку і графіку олівець. При цьому, незалежно від Вашого вибору, ми надамо повний набір файлів – макетів, адаптованих для широкого застосування як в інтернет-ресурсах, так і для друку (список можливих або необхідних виробів обговорюється індивідуально).

Ілюстрації – важлива частина фірмового стилю та візуальної ідентичності. В деяких випадках ілюстрації мають значну перевагу над фотографіями, а в інших просто незамінні. Ми приділяємо особливу увагу створенню неповторних художніх ілюстрацій, які стануть доповненням будь-якого бренду чи компанії.

Корпоративні ілюстрації для бізнесу та бренду

Такі ілюстрації в оригінальному стилі зроблять бренд більш цілісним та ексклюзивним.

Фірмові ілюстрації використовуються для оформлення:
– корпоративних календарів;
– VIP каталогів, буклетів;
– фірмових сувенірів та подарунків;
– сертифікатів та поліграфії;
– уніформи працівників;
– оформлення медіаресурсів та сайтів.
Корпоративні ілюстрації розвивають фірмовий стиль та бренд, а також стають невіддільною частиною бренду. Естетичні та вишукані ілюстрації – це чудове рішення для компаній у різних сферах.

Наприклад, ілюстрації великих будівельних проєктів: візуалізація майбутніх торгових центрів, баз відпочинку, готелів і житлових комплексів, а також ілюстрації будівельного процесу; товарів повсякденного використання: харчова промисловість, косметика, засоби для догляду, одяг, аксесуари, побутова хімія та багато іншого.

Отримати консультацію

Маркетингові та рекламні ілюстрації

Рекламна продукція вражає своєю різноманітністю, адже сьогодні реклама – вже практично мистецтво. Ми розробляємо ілюстрації в різних стилях для природного, нативного або, навпаки, агресивного просування товарів. Ці ілюстрації використовуються як у цифровому вигляді, так і в поліграфії.

Вони можуть виконувати одну або кілька завдань:
– анонсування заходів, релізу продукту, публікації чи показу;
– інформування про знижки, акції або спеціальні пропозиції;
– занурення у філософію та переваги бренду та компанії;
– знайомство аудиторії з брендом та залучення нової аудиторії.
Маркетингові ілюстрації використовуються на флаєрах, візитівках, банерах, вивісках – всілякій зовнішній, друкованій та цифровій рекламі. Ми надаємо набір макетів, що дозволяють використовувати ілюстрації для будь-яких цілей.

Отримати консультацію

Ілюстрація упаковки товарів або послуг

Красива ілюстрація на упаковці – це виграшний варіант для товарів будь-якого сегмента. Грамотно складені та, головне, художні ілюстрації викличуть щирий інтерес, а також увагу до продукту. Ілюстрації можуть використовуватись на етикетках, упаковках, обгорткових матеріалах, коробках.

Ми розробляємо ілюстрації та дизайн сертифікатів, а також дизайн веб-сторінок та додатків для просування бізнесу або різноманітних послуг. До того ж не завжди можна зробити фотографію послуги, на відміну від товару. У такому разі ілюстрації – чудове рішення.

Отримати консультацію

Ілюстрації технологічного процесу

Дані ілюстрації мають величезну перевагу, адже допомагають розповісти аудиторії про технологічний процес виробництва, реставрацію чи надання послуги в оригінальному та привабливому стилі.

Також ілюстрації дозволяють розповісти про особливості компанії, не розкриваючи конфіденційної інформації чи таємниці виробництва.

Якщо Ви хочете показати процес створення товару, але фото виглядають банально та неестетично – замовте художні ілюстрації. Це особливо актуально для сфер медицини, охорони, обслуговування, будівництва, виробництва та багатьох інших.

Отримати консультацію

Ілюстрації для комп’ютерних ігор і мультфільмів

Ми створюємо ілюстрації для комп’ютерних ігор, а також розробляємо:
– ігрових персонажів;
– дизайн інтерфейсу;
– дизайн флеш-ігор;
– дизайн ігрових локацій;
– графічні ігрові елементи;
– мультиплікаційних персонажів.

Створення ігрових ілюстрацій – це складний процес, у якому ми приділяємо увагу оригінальності, практичності та естетичності. Наші ілюстрації передають атмосферу та настрій гри чи мультфільму, а також характери та особистості персонажів.

Отримати консультацію

Ілюстрації для навчальних матеріалів та документів

Художні та інформативні ілюстрації зроблять будь-яку інструкцію набагато цікавішою. Крім цього, дані ілюстрації використовуються в:
– інформаційних буклетах;
– документації;
– навчальній літературі;
– путівниках;
– пам’ятках.

Оригінальні ілюстрації не тільки розвивають фірмовий стиль, а й допомагають краще засвоювати інформацію та зберігати концентрацію уваги. Це чудовий спосіб зробити процес навчання або інформування більш цікавим та захоплюючим для людей будь-якого віку.

Отримати консультацію

Книжкові ілюстрації

Ми розробляємо ілюстрації для книг будь-якого жанру. Залежно від стилю, ми запропонуємо Вам найбільш підходящу техніку виконання. Наприклад, техніку гравюри або авторської акварелі. За допомогою ілюстрації ми можемо візуалізувати унікальний стиль твору, який відображатиметься в кожній лінії. Ми створюємо як дитячі ілюстрації для казок, так і деталізовані фентезі арти.

Крім цього, ми робимо обкладинки для будь-якої літератури та поліграфії, а також повноцінний дизайн друкованих виробів будь-яких напрямків:
– дитяча література, казки;
– художня література, книги;
– навчальна література, підручники;
– публіцистична література, журнали, брошури;
– наукова література, енциклопедії.

Отримати консультацію

Окрім розробки логотипів та ілюстрацій, ми також спеціалізуємось і на інших послугах. Наприклад:

Популярні послуги

Наша Арт Студія відрізняється серйозним підходом до виконання кожного проєкту. Ми маємо величезний досвід роботи у сфері дизайну та мистецтва і багато років розвиваємо професійний підхід до створення логотипів та ілюстрацій. Оскільки бренд не можна розглядати лише з погляду краси та маркетингу. Необхідно враховувати особливості психології, культури, місії компанії.

Техніки виконання

Якщо Ви цінуєте не лише гарний зовнішній вигляд, а й глибокий зміст, концептуальність, то Ви звернулися до потрібних людей. Більше того, ми надаємо ексклюзивні послуги з термінового виконання замовлень у найкоротші терміни. З гарантією найвищої якості роботи!

Залишились питання чи не знайшли потрібну послугу в списку?

Наша Арт Студія налічує понад 30 послуг!

Для отримання індивідуальної консультації з питань про послуги та процес роботи заповніть будь ласка форму нижче.

Ми завжди на зв’язку!

Отримати безкоштовну консультацію

Читайте також

modal image
modal image