Логотипи та дизайн

Чому створенню логотипу приділяється першочергова увага? Цей символ стає основою корпоративного стилю, який грає величезну роль у розвитку компанії. Грамотний дизайн реклами або етикетки та стильний логотип важливі не менше ніж якість продукту та способи просування.У нашій арт-студії Ви можете замовити розробку оригінального логотипу у різних стилях та техніках виконання. Художники та дизайнери «Traditions of Times» поєднують переваги ручної та цифрової графіки, щоб зробити Ваш символ неординарним та привабливим.Якщо вам потрібен глибоко продуманий логотип з унікальною ідеєю, ми пропонуємо на вибір кілька основних технік виконання:

Эскизы логотипа– Цифрова растрова графіка, яка відмінно підійде більшості завдань. Має величезну різноманітність стилів і можливостей.
– Цифрова векторна графіка – найуніверсальніша техніка виконання, тому що векторні макети дозволяють застосовувати логотип навіть для найспецифічніших цілей.
– Ручна акварельна графіка. Ця техніка виконання має неповторні колірні переходи та виразну палітру. Тому акварельні логотипи чудово підкреслять атмосферу затишку та викличуть найбільший відгук у аудиторії.
– Ручна техніка туш-перо, яка найбільше підходить для чоловічої аудиторії. Класичний стиль приваблює своєю витриманістю та лаконічними формами. Техніка, яка не одну сотню років використовується у преміальній продукції.
– Ручна техніка олівець – основа образотворчого мистецтва. Логотипи в цій техніці зберігають навіть найлегші штрихи та деталі.
Логотип – лише початок корпоративного стилю. У нас Ви можете замовити комплексну розробку бренду, корпоративних кольорів, фірмових шрифтів та дизайн будь-якої сувенірної, друкованої та канцелярської продукції.

Арт-студія “Traditions of Times” виконує проекти будь-якої складності!

Применение логотипа

Читайте також

modal image
modal image